Erno ERB
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 12 prac tego autora
62 | Pejzaż górski | olej, płótno naklejone na tekturę | 38,5 x 31 cm | 7000.00 PLN (2187,50USD, 1647,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
60 | Przekupki na targu | olej, tektura | 26 x 36,5 cm | 4400.00 PLN (1375,00USD, 1035,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
64 | Przekupki na targu | olej, sklejka | 27 x 38,5 cm | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) | 6500.00 PLN (1969,70USD, 1444,44EUR) | |
54 | Przekupki, około 1930 | ole, tektura | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
66 | Przekupki | gwasz, papier | 24 x 30 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
93 | Przekupki | olej, tektura | 35 x 50 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
92 | Przekupki | olej, tektura | 26 x 35 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
91 | Peonie w wazonie | gwasz, akwarela,papier naklejony na tekturę | 47 x 34 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
86 | Podwórko przy ulicy Ormiańskiej | olej, deska | 45 x 36 cm | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
47 | Brukarze | olej, płyta | 57 x 105 cm | 9500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
70 | Martwa natura z owocami | olej, tektura | 58,5 x 76,5 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
123 | Żyd czytający Księgę | olej, tektura | 54,5 x 40,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |