Pejzaż górski
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
38,5 x 31 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: E. Erb po lewej stronie napis nieczytelny i data 1915 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 62 | 7000.00 PLN (2187,50USD, 1647,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |