Erno ERB ,Przekupki na targu , olej, tektura, 26 x 36,5 cm

Przekupki na targu

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

olej, tektura
26 x 36,5 cm

sygnowany po lewej stronie u dołu: E. Erb

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXV Aukcja2013-06-26 19:00:0060
4400.00 PLN
(1375,00USD, 1035,29EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)