Antoni TRZESZCZKOWSKI
(1902 Warszawa - 1977 Warszawa)
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 26 prace tego autora
51 | Potyczka | olej,deska | 21,5 x 23,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
72 | Ułan i dziewczyna | olej, tektura | 14 x 21 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | |
71 | Potyczka | olej, tektura | 12,5 x 21 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | |
70 | Przejażdżka wozem | olej, tektura | 13 x 23 cm | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | |
106 | Ułan 23 Pułk Ułanów Grodzieńskich (okres międzywojenny) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
105 | Ułan 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich (około 1920) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
104 | Krakus Konny (Powstanie Listopadowe) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
103 | Strzelec konny Księstwa Warszawskiego | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
102 | Ułan Księstwa Warszawskiego | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
101 | Kirasjer 14 Pułku Kirasjerów Księstwa Warszawskiego | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
100 | Huzar Księstwa Warszawskiego | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
99 | Szwoleżer 1 Pułku Szwoleżerów - Lansjerów Gwardii Cesarskiej (1807-1815) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
98 | Ułan Legionów Polskich we Włoszech (około 1800) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
97 | Huzar z pułku huzarów mjr Ksawerego Krasickiego (Insurekcja Kościuszkowska) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
96 | Oficer Regimentu Gwardii Konnej Koronnej (dragoni Mirowskiego) (koniec XVIII w.) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
95 | Husarz (XVII w.) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
94 | Towarzysz pancerny (XVII w.) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
93 | Lisowczyk (I poł. XVII w.) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
92 | Rycerz polski (XV – XVI w.) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
107 | Potyczka na koniach | olej, płyta | 14,5 x 11 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | |
91 | Woj jazdy ciężkozbrojnej (X – XI w.) | olej, płótno naklejone na tekturę | 11,5 x 10 cm | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
13 | Studium karego konia, około 1950 | olej, płótno | 32 x 40 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
12 | Studium siwego konia, około 1950 | olej, płótno | 32 x 40 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
10 | Patrol huzarii, około 1950 | olej, tektura | 16 x 23 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
2 | Konfederaci barscy na zwiadzie, około 1930 | olej, płótno naklejone na tekturę | 22,5 x 18,3 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
1 | Studium gniadego konia, około 1950 | olej, płótno | 16 x 32 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |