Kirasjer 14 Pułku Kirasjerów Księstwa Warszawskiego
(1902 Warszawa - 1977 Warszawa) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
11,5 x 10 cm |
sygnowany u dołu: Trzeszczkowski |
podana cena jest ceną za całą kolekcję 16 miniaturek
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 101 | 14500.00 PLN (4393,94USD, 3222,22EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |