Potyczka na koniach
(1902 Warszawa - 1977 Warszawa) |
olej, płyta |
14,5 x 11 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Trzeszczkowski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 107 | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) |