Potyczka
(1902 Warszawa - 1977 Warszawa) |
olej,deska |
21,5 x 23,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Trzeszczkowski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki | 2013-10-24 19:00:00 | 51 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |