Jerzy KOSSAK
(1886 Kraków - 1955 Kraków)
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 15 prac tego autora
52 | Ułan pojący konia | olej, sklejka | 31,5 x 40 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
64 | Stepy kalifornijskie | olej, tektura | 34 x 49 cm | 7500.00 PLN (2343,75USD, 1764,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
62 | Głowa konia | olej, tektura | 41,5 x 34 cm | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
61 | Odwrót spod Moskwy | olej, tektura | 30 x 40 cm | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) | 6000.00 PLN (1935,48USD, 1470,59EUR) | |
12 | Patrol przed chatą | olej, tektura | 35 x 50,5 cm | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | |
24 | Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 | olej, płótno | 107 x 156 cm | 30000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 35000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
20 | Żołnierz pojący konia przy studni, około 1930 | olej, płótno | 35 x 50 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
19 | Kozak w ucieczce przed ułanami, 1927 | olej, tektura | 29 x 39 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
3 | Konny zwiad graniczny KOP-u, 1908 | olej, tektura | 49 x 69 cm | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
103 | Zamieć - samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy, 1927 | olej, płótno naklejone na tekturę | 31,5 x 22 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
38 | Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 | olej, płótno | 107 x 156 | 45000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
51 | Ułan | olej, tektura | 31 x 23,5 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
34 | Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922 | olej,tektura | 60 x 48 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
33 | Samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy | olej, tektura | 35,5 x 36 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
83 | Patrol na postoju przy ognisku, 1938 | olej, tektura | 55 x 80 cm | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 14500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |