Ułan
(1886 Kraków - 1955 Kraków) |
olej, tektura |
31 x 23,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Jerzy Kossak |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 51 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |