Jerzy KOSSAK

 (1886 Kraków - 1955 Kraków)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 15 prac tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
52Ułan pojący konia olej, sklejka31,5 x 40 cm
8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
64Stepy kalifornijskie olej, tektura34 x 49 cm
7500.00 PLN
(2343,75USD, 1764,71EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
62Głowa konia olej, tektura41,5 x 34 cm
4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
61Odwrót spod Moskwy olej, tektura30 x 40 cm
6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)
6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)
12Patrol przed chatą olej, tektura35 x 50,5 cm
7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)
7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)
24Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 olej, płótno107 x 156 cm
30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
20Żołnierz pojący konia przy studni, około 1930 olej, płótno35 x 50 cm
4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
19Kozak w ucieczce przed ułanami, 1927 olej, tektura29 x 39 cm
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3Konny zwiad graniczny KOP-u, 1908 olej, tektura49 x 69 cm
6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
103Zamieć - samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy, 1927 olej, płótno naklejone na tekturę31,5 x 22 cm
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
38Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 olej, płótno107 x 156
45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
51Ułan olej, tektura31 x 23,5 cm
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
34Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922 olej,tektura60 x 48 cm
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
33Samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy olej, tektura35,5 x 36 cm
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
83Patrol na postoju przy ognisku, 1938 olej, tektura55 x 80 cm
14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
14500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)