Stefan DOMARADZKI
(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem)
Informacje bibliograficzne zaczerpnięte z materiałów zebranych w pracowni Słownika artystów polskich w Instytucie Sztuki PAN.
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 5 prac tego autora
75 | Pejzaż z Porzecza, 1939 | olej, papier naklejony na tekturę | 25 x 28,5 cm | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
37 | Pejzaż - motyw z Cannes, 1929 | olej, papier naklejony na tekturę | 39 x 62 cm | 4800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
56 | Pejzaż-na skraju lasu, 1916 | obraz, płótno dublowane | 32,5 x 25,5 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
112 | Pejzaż nadmorski | olej, płótno | 54 x 65,3 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
20 | Pejzaż zimowy | olej, płótno | 37 x 78 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |