Pejzaż-na skraju lasu, 1916
(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem) |
obraz, płótno dublowane |
32,5 x 25,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: S. Domaradzki 1916-26 |
Prezentowany obraz zdradza silny wpływ Żukowskiego na wyobraźnię twórczą malarza. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 56 | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |