Pejzaż z Porzecza, 1939
(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem) |
olej, papier naklejony na tekturę |
25 x 28,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: S. Domaradzki Porzecze*) 1939 |
*) Porzecze to nazwa wsi powtarzająca się wielokrotnie, zwłaszcza na terenie Małopolski i Wileńszczyzny
Cena uzyskana Hammer price |
XIII Aukcja | 1999-11-22 00:00:00 | 75 | 2800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |