Pejzaż nadmorski
(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem) |
olej, płótno |
54 x 65,3 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: S. de Domaradzki |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 112 | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |