I Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki
(19.12.2011 godz. 21:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Portret dziewczyny w stroju orientalnym | Aleksander LASZENKO | drzeworyt kolorowany, papier | 50 x 40,5 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Ostatnia Wieczerza, 1936 | Stanisław SZWARC | litografia, papier | 42,5 x 56,5 cm w świetle passe-partout | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Rybak z fajką | Wiktor KORECKI | olej, tektura | 34 x 24,5 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Rozmowy przy saniach | Adam SETKOWICZ | akwarela, papier | 14,5 x 29 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Ratusz w Sandomierzu, 1951 | Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN | drzeworyt, papier | 13 x 18,5 cm w świetle passe-partout | 250.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Martwa natura | Wanda WEDECKA | olej, płótno | 80 x 80 cm | 1600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Wrzosy, 1875 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Widok górski, 1881 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Droga | Malarz nieznany | olej, tektura | 21 x 27 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Człowiek z maską | Stanisław DAWSKI | monotypia, papier | 23 x 17,5 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Martwa natura | Helena LORIA-LANDECKA | akwarela, tektura | 49 x 34 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Akt | Otto AXER | tusz, lawowanie, papier | 28 x 40 cm w świetle passe-partout | 1600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Pejzaż leśny z wodą | Konstanty MACKIEWICZ | olej, płótno | 34 x 51 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Opowieść zimowa, 1793 | William HAMILTON | miedzioryt punktowany podmalowany, papier | 43,5 x 59,5 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Cymbeline, koniec XVIII wieku | William HAMILTON | miedzioryt punktowany, podmalowany, papier | 45 x 59 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Widok na plażę z latarnią morską | Henryk BARANOWSKI | olej, płyta | 50 x 25 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Zamek | Marian WAWRZENIECKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 49 x 33,5 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Kot siedzący na wieży, 1962 | Czesław RZEPIŃSKI | tusz, rysunek piórkiem | 25,7 x 19,7 cm | 1900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Portret Tadeusza Kościuszki, 1848 | Leocadie SALIGOT | ołówek, papier | papier: 30,5 x 23,5 cm; rysunek-owal | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Konstantynów w Podlaskiem* | Antoni LEDÓCHOWSKI | litografia naklejona na zielony papier | 9 x 13,8 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Wyjście Procesji z Kościoła Św. Barbary w Krakowie, 1884 | Hipolit LIPIŃSKI | fotograwiura | 40 x 74 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Widok na Pragę przez Wisłę | Jan BOCHEŃSKI | olej, tektura | 20,5 x 30 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Zestaw do kawy dla dwóch osób, 1850 - 1924 | MIŚNIA | porcelana malowana podszkliwnie | Wysokość: serwetnik 11,2 cm; filiżanki na podstawkach 8,5 cm; cukiernica 10 cm; dzbanek 17 cm | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Szczypce do cukru/lodu, Petersburg, 1896 - 1907 | Złotnik petersburski | srebro próby 84 | długość 13,7 cm | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Papierośnica srebrna, Warszawa, lata 30-te XX wieku | Złotnik warszawski | srebro próby 3 | wymiary 7,5 x 11 cm | 350.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Solniczka z łyżeczką, Moskwa, 1895 | Złotnik moskiewski | srebro próby 84 | wysokość 3,5 cm średnica 4,5 cm | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Broszka złota z perłą i diamentami, Europa Zachodnia, początek XX wieku | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto próby 585, perła, 4 diamenty | długość 7 cm | 950.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Broszka złota z perłą, Europa Zachodnia, I połowa XX wieku | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto próby 585, czarna emalia, perła | długość 6 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Broszka złota z perłą, Europa Zachodnia, I połowa XX wieku | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto próby 585, perła | długość 6 cm | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Broszka srebrna z rubinami i szmaragdem, Rosja, 1908 - 1917 | Złotnik rosyjski | srebro próby 84, dwa rubiny, szmaragd | długość 5 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Pierścionek złoty z diopsydem i diamentami, Europa Zachodnia, połowa XX wieku | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto 14 karatów, diopsyd zielony, diamenty | rozmiar jubilerski 14 | 950.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Pierścionek srebrny z bursztynem, Kraków, lata 60-te XX wieku | Złotnik krakowski | srebro próby 1 (916), bursztyn | rozmiar jubilerski 18 - 19 | 150.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Pierścionek złoty z turkusem, Europa Zachodnia, połowa XX wieku | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto próby 585, turkus | rozmiar jubilerski 15 | 900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Pierścionek złoty, Kraków, lata 60-te XX wieku | Złotnik krakowski | złoto próby 3 | rozmiar jubilerski 15 - 16 | 550.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Pierścionek złoty, Tbilisi, lata 60-te - 70-te XX wieku | Złotnik gruziński | złoto próby 583 | rozmiar jubilerski 12 | 450.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Pierścionek złoty, Jerewań, lata 60-te XX wieku | Złotnik armeński | złoto próby 583 | rozmiar jubilerski 10 | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Pierścionek złoty, Europa Wschodnia, I połowa XX wieku | Złotnik wschodnioeuropejski | złoto próby 585 | rozmiar jubilerski 22 | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
38 | Pierścionek złoty z diamentami, Paryż | złoto próby 750, 3 brylanty | rozmiar jubilerski 12 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
39 | Broszka złota z perłami, Europa Zachodnia, XIX wiek | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto 15 karatów, dwie perły | długość 3,5 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Kubek srebrny, Kopenhaga, 1914 | JOHAN HOLM | srebro próby 826 | wysokość 8,5 cm | 250.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Stefan Żeromski | Kazimierz SICHULSKI | litografia, papier | 15 x 15 cm w świetle passe - partout | 200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Henryk Sienkiewicz | Kazimierz SICHULSKI | litografia, papier | 15 x 15 cm w świetle passe - partout | 200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
43 | Józef Mehoffer | Kazimierz SICHULSKI | litografia, papier | 15 x 15 cm w świetle passe - partout | 200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
44 | Leopold Staff | Kazimierz SICHULSKI | litografia, papier | 15 x 15 cm w świetle passe - partout | 200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
45 | Para świeczników, początek XX wieku | ROMAN PLEWKIEWICZ I S-KA | metal srebrzony | wysokość 22,5 cm | 900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |