Henryk BARANOWSKI ,Widok na plażę z latarnią morską , olej, płyta, 50 x 25 cm

Widok na plażę z latarnią morską

(1932 Starogard Gdański - 2005)

olej, płyta
50 x 25 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: H. Baranowski

Henryk Baranowski - malarz i grafik związany z artystycznym środowiskiem Wybrzeża. Studiował w sopockiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w pracowni Juliusza Studnickiego i Juliusza Strzałeckiego. Służył w marynarce, prowadził Pracownię plastyczną Marynarki Wojennej.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXIV Aukcja 2013-04-11 19:00:0045
3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)
3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)