Widok na plażę z latarnią morską
(1932 Starogard Gdański - 2005) |
olej, płyta |
50 x 25 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: H. Baranowski |
Henryk Baranowski - malarz i grafik związany z artystycznym środowiskiem Wybrzeża. Studiował w sopockiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w pracowni Juliusza Studnickiego i Juliusza Strzałeckiego. Służył w marynarce, prowadził Pracownię plastyczną Marynarki Wojennej. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 45 | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) |