logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XV Aukcja internetowa

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(15.12.2013 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Koń perski , litografia, papier, 37,5 x 50 cm

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(483,87USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(483,87USD, 357,14EUR)

Koń meklemburski, litografia, papier, 37,5 x 49,5 cm

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(483,87USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(483,87USD, 357,14EUR)

W. AMANOWICZ,Widok ulic Starówki w Warszawie, rysunek, papier, 40 x 28,5 cm

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(322,58USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

W. AMANOWICZ,Widok ulic Starówki w Warszawie , rysunek, papier, 40 x 27,5 cm

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(322,58USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Wrzosy, 1875 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(322,58USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Widok górski, 1881 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(322,58USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Plakieta metalowa, Józef Ignacy Kraszewski , metal, 15 x 12,5 cm

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(129,03USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Para świeczników, początek XX wieku , metal srebrzony, wysokość 22,5 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(387,10USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1200.00 PLN 
(387,10USD, 285,71EUR)

Patera platerowa , alpaka, srebrzona , 30,5 x 20 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(258,06USD, 190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera platerowa secesyjna , mosiądz srebrzony, 35 x 25 cm

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
1300.00 PLN 
(419,35USD, 309,52EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Gustaw PILATTI ,Studium pejzażowe - przedwiośnie, 1901 , akwarela, gwasz, papier, 24 x 16,4 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(806,45USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN,Ratusz w Sandomierzu, 1951 , drzeworyt, papier, 13 x 18,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
350.00 PLN 
(112,90USD, 83,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
350.00 PLN 
(112,90USD, 83,33EUR)

Pejzaż morski , olej, tektura, 24,5 x 34 cm

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(645,16USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty SZEWCZENKO ,Przeprawa na osiołku , olej, tektura, 35 x 25 cm

Konstanty SZEWCZENKO

(1909 Warszawa - 1991 Warszawa)

Przeprawa na osiołku

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(806,45USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2500.00 PLN 
(806,45USD, 595,24EUR)

Antiochus, 1790 , akwatinta, papier, 20,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(96,77USD, 71,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Paulin et Rutile, Paryż 1790 , akwatinta, papier, 20,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(96,77USD, 71,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Soldats Pretoriens, Paryż 1790 , akwatinta, papier, 20,5 14,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(96,77USD, 71,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Titus, Paryż 1790 , akwatinta, papier, 20,5 x 14,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(96,77USD, 71,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz KANTOR ,Postać męska , akwarela, papier, 28 x 19,5 cm w świetle passe-partout

Tadeusz KANTOR

(1915 Wielopol Skrzyński k. Tarnowa - 1990 Kraków)

Postać męska

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(322,58USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef BRANDT ,Zdobycie sztandarów, 1897 , drzeworyt kolorowany akwarelą, papier, 32 x 53 cm w świetle passe-partout

Józef BRANDT

(1841 Szczebrzeszyn - 1915 Radom)

Zdobycie sztandarów, 1897

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(225,81USD, 166,67EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Kolejka wilanowska , rotograwiura, papier, 30 x 21 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Kolejka wilanowska

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(96,77USD, 71,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Twarz , gwasz, papier, 41,5 x 32,5 cm w świetle passe-partout

Fryderyk Antoni HAYDER

(1905 Przemyśl - 1990)

Twarz

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(193,55USD, 142,86EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Luca CLAUDE ,Kobiety , piórko, sepia, papier, 60 x 42,5 cm

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(193,55USD, 142,86EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk WIECZOREK ,Wrzosowisko , olej, tektura, 50 x 72 cm

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(483,87USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SERWIN-ORACKI ,Portret Stanisława Budz + Lepsiok , olej, tektura, 39 x 31 cm

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(645,16USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli HARASIMOWICZ ,Morze, 1906 , olej, tektura, 46,5 x 37,5 cm

Marceli HARASIMOWICZ

(1859 Warszawa - 1935 Lwów)

Morze, 1906

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(645,16USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Żołnierz pilnujący koni , akwarela, papier, 27,5 x 23 cm

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(64,52USD, 47,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
200.00 PLN 
(64,52USD, 47,62EUR)

Jan MATEJKO ,Król Zygmunt August i Barbara Radziwiłłówna, 1871 , drzeworyt, papier, 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(129,03USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan MATEJKO ,Portret młodego Zygmunta Augusta, 1866, drzeworyt, papier, 17 x 12 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(64,52USD, 47,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Barbara POPP ,Maki, drzeworyt kolorowany, papier, 32 x 22 cm w świetle passe-partout

Barbara POPP

(1890 Monachium - ?)

Maki

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
250.00 PLN 
(80,65USD, 59,52EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl