Koń meklemburski, litografia, papier, 37,5 x 49,5 cm

Koń meklemburski

litografia, papier
37,5 x 49,5 cm
sygnowana po prawej stronie u dołu: carle Vernet
poniżej napis: Imp. Litogr. de G. Engelman
poniżej tytuł: Cheval du Mecklembourg a la montre

po prawej stronie u góry napis: P.X.