Koń meklemburski
litografia, papier |
37,5 x 49,5 cm |
sygnowana po prawej stronie u dołu: carle Vernet poniżej napis: Imp. Litogr. de G. Engelman poniżej tytuł: Cheval du Mecklembourg a la montre |
po prawej stronie u góry napis: P.X. |