Luca CLAUDE ,Kobiety , piórko, sepia, papier, 60 x 42,5 cm

Kobiety

(ur. 1939)

piórko, sepia, papier
60 x 42,5 cm

sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: 92 | Luca