Kobiety
(ur. 1939) |
piórko, sepia, papier |
60 x 42,5 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: 92 | Luca |
(ur. 1939) |
piórko, sepia, papier |
60 x 42,5 cm |