Wrzosowisko
(1895 - 1952) |
olej, tektura |
50 x 72 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Wieczorek 34 |
Henryk Wieczorek był malarzem oraz członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków od 1950 roku. W roku 1931 brał udział w wystawie zorganizowanej przez Wołyńskie Towarzystwo Krajoznawcze i Opieki nad Zabytkami Przeszłości. |