logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


I Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(19.12.2011 godz. 21:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Aleksander LASZENKO ,Portret dziewczyny w stroju orientalnym, drzeworyt kolorowany, papier, 50 x 40,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław SZWARC ,Ostatnia Wieczerza, 1936 , litografia, papier, 42,5 x 56,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Rybak z fajką , olej, tektura, 34 x 24,5 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Rybak z fajką

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam SETKOWICZ ,Rozmowy przy saniach , akwarela, papier, 14,5 x 29 cm w świetle passe-partout

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Rozmowy przy saniach

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN,Ratusz w Sandomierzu, 1951 , drzeworyt, papier, 13 x 18,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
250.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wanda WEDECKA,Martwa natura , olej, płótno, 80 x 80 cm

Wanda WEDECKA

(1919 Homel - 2011 Warszawa)

Martwa natura

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Wrzosy, 1875 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Widok górski, 1881 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Droga , olej, tektura, 21 x 27 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DAWSKI ,Człowiek z maską , monotypia, papier, 23 x 17,5 cm

Stanisław DAWSKI

(1905 Dorohusk - 1990 Warszawa)

Człowiek z maską

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Helena LORIA-LANDECKA ,Martwa natura, akwarela, tektura, 49 x 34 cm

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto AXER ,Akt , tusz, lawowanie, papier, 28 x 40 cm w świetle passe-partout

Otto AXER

(1906 Przemyśl - 1983 Warszawa)

Akt

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pejzaż leśny z wodą , olej, płótno, 34 x 51 cm

Konstanty MACKIEWICZ

(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)

Pejzaż leśny z wodą

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

William HAMILTON ,Opowieść zimowa, 1793, miedzioryt punktowany podmalowany, papier, 43,5 x 59,5 cm

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

William HAMILTON ,Cymbeline, koniec XVIII wieku, miedzioryt punktowany, podmalowany, papier, 45 x 59 cm

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk BARANOWSKI ,Widok na plażę z latarnią morską , olej, płyta, 50 x 25 cm

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian WAWRZENIECKI ,Zamek , akwarela, papier naklejony na tekturę, 49 x 33,5 cm

Marian WAWRZENIECKI

(1863 Warszawa - 1943 Warszawa)

Zamek

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław RZEPIŃSKI ,Kot siedzący na wieży, 1962 , tusz, rysunek piórkiem, 25,7 x 19,7 cm

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
1900.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Leocadie SALIGOT ,Portret Tadeusza Kościuszki, 1848 , ołówek, papier, papier: 30,5 x 23,5 cm; rysunek-owal

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni LEDÓCHOWSKI ,Konstantynów w Podlaskiem*, litografia naklejona na zielony papier, 9 x 13,8 cm

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Hipolit LIPIŃSKI ,Wyjście Procesji z Kościoła Św. Barbary w Krakowie, 1884, fotograwiura, 40 x 74 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOCHEŃSKI,Widok na Pragę przez Wisłę , olej, tektura, 20,5 x 30 cm

Jan BOCHEŃSKI

(1888 Hrubieszów - 1944 Łubienko)

Widok na Pragę przez Wisłę

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw do kawy dla dwóch osób, 1850 - 1924 , porcelana malowana podszkliwnie, Wysokość: serwetnik 11,2 cm; filiżanki na podstawkach 8,5 cm; cukiernica 10 cm; dzbanek 17 cm

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Szczypce do cukru/lodu, Petersburg, 1896 - 1907 , srebro próby 84, długość 13,7 cm

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Papierośnica srebrna, Warszawa, lata 30-te XX wieku , srebro próby 3, wymiary 7,5 x 11 cm

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
350.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Solniczka z łyżeczką, Moskwa, 1895, srebro próby 84, wysokość 3,5 cm średnica 4,5 cm

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Broszka złota z perłą i diamentami, Europa Zachodnia, początek XX wieku , złoto próby 585, perła, 4 diamenty, długość 7 cm

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
950.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Broszka złota z perłą, Europa Zachodnia, I połowa XX wieku , złoto próby 585, czarna emalia, perła, długość 6 cm

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Broszka złota z perłą, Europa Zachodnia, I połowa XX wieku , złoto próby 585, perła, długość 6 cm

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Broszka srebrna z rubinami i szmaragdem, Rosja, 1908 - 1917, srebro próby 84, dwa rubiny, szmaragd, długość 5 cm

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty z diopsydem i diamentami, Europa Zachodnia, połowa XX wieku, złoto 14 karatów, diopsyd zielony, diamenty, rozmiar jubilerski 14

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
950.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek srebrny z bursztynem, Kraków, lata 60-te XX wieku, srebro próby 1 (916), bursztyn, rozmiar jubilerski 18 - 19

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
150.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty z turkusem, Europa Zachodnia, połowa XX wieku, złoto próby 585, turkus, rozmiar jubilerski 15

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
900.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty, Kraków, lata 60-te XX wieku, złoto próby 3, rozmiar jubilerski 15 - 16

Numer katalogowy:34

Cena wywoławcza:

Starting bid
550.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty, Tbilisi, lata 60-te - 70-te XX wieku, złoto próby 583, rozmiar jubilerski 12

Numer katalogowy:35

Cena wywoławcza:

Starting bid
450.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty, Jerewań, lata 60-te XX wieku, złoto próby 583, rozmiar jubilerski 10

Numer katalogowy:36

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty, Europa Wschodnia, I połowa XX wieku, złoto próby 585, rozmiar jubilerski 22

Numer katalogowy:37

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty z diamentami, Paryż, złoto próby 750, 3 brylanty, rozmiar jubilerski 12

Numer katalogowy:38

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Broszka złota z perłami, Europa Zachodnia, XIX wiek , złoto 15 karatów, dwie perły, długość 3,5 cm

Numer katalogowy:39

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kubek srebrny, Kopenhaga, 1914 , srebro próby 826, wysokość 8,5 cm

Numer katalogowy:40

Cena wywoławcza:

Starting bid
250.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz SICHULSKI ,Stefan Żeromski, litografia, papier, 15 x 15 cm w świetle passe - partout

Kazimierz SICHULSKI

(1879 Lwów - 1942 Lwów)

Stefan Żeromski

Numer katalogowy:41

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz SICHULSKI ,Henryk Sienkiewicz, litografia, papier, 15 x 15 cm w świetle passe - partout

Kazimierz SICHULSKI

(1879 Lwów - 1942 Lwów)

Henryk Sienkiewicz

Numer katalogowy:42

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz SICHULSKI ,Józef Mehoffer, litografia, papier, 15 x 15 cm w świetle passe - partout

Kazimierz SICHULSKI

(1879 Lwów - 1942 Lwów)

Józef Mehoffer

Numer katalogowy:43

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz SICHULSKI ,Leopold Staff, litografia, papier, 15 x 15 cm w świetle passe - partout

Kazimierz SICHULSKI

(1879 Lwów - 1942 Lwów)

Leopold Staff

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Para świeczników, początek XX wieku , metal srebrzony, wysokość 22,5 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

Starting bid
900.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl