Malarz osiemnastowieczny
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 4 prace tego autora
30 | Potyczka, XVIII wiek | olej, płótno | 69 x 89 cm | 16500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
21 | Portret mężczyzny w peruce, około 1750 | pastel, pergamin napięty na ośmiobocznym blejtramie | 29 x 23 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
74 | Portret Michała Szymanowskiego starosty wyszogrodzkiego*, około 1730-1740 | olej, płótno | 73 x 59,9 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
84 | a. Karmienie drobiu. b. Zaganianie gęsi | a. olej, deska b. olej, deska | a. 32 x 42 cm b. 32 x 42 cm | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |