Malarz dziewiętnastowieczny
24 | Portret Ludwiga Ernsta Ottona von Gaudÿ, 1810 | olej, płótno dublowane | 56 x 47 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
6 | Portret pieska, około 1850 | olej, płótno naklejone na drewno | owal 19,5 x 25 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
102 | Widok Warszawy od strony Pragi, pierwsza połowa XIX wieku* | olej, płótno | 88 x 68 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |