II Aukcja Internetowa

(05.02.2012 godz. 21:00)

Jan MATEJKO ,Portret młodego Zygmunta Augusta, 1866, drzeworyt, papier, 17 x 12 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan MATEJKO ,Król Zygmunt August i Barbara Radziwiłłówna, 1871 , drzeworyt, papier, 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz KOSSAK ,Stanisław Fredro przyprowadza własną chorągiew pod Smoleńsk, 1891 , heliograwiura, papier, 24 x 30 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bela KATONA ,Portret mężczyzny , olej, płótno, 42 x 31 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz monogramista ,Pejzaż ze sztafażem, , olej, tektura, 15 x 18,5 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Carl Wiederhold ,Pejzaż z drzewami,1939 , olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty SZEWCZENKO ,Przeprawa na osiołku , olej, tektura, 35 x 25 cm

Konstanty SZEWCZENKO

(1909 Warszawa - 1991 Warszawa)

Przeprawa na osiołku

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław RAKOWSKI,Wiejska zagroda , olej, tektura, 41 x 59,5 cm

Mieczysław RAKOWSKI

(1882 Więckowice k. Poznania - 1947 Bruksela)

Wiejska zagroda

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż z wodą , olej, tektura, 20 x 25 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni KIERPAL,Widok ulicy Koziej w Warszawie, akwarela, papier, 23 x 32,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kościół Św. Katarzyny w Gdańsku, olej, deska, 40 x 30 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kościół Św. Katarzyny w Gdańsku

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław FRYDRYCH,Widok katedry w Bydgoszczy, akwarela, tektura, 40,5 x 31 cm

Władysław FRYDRYCH

(1900 Trzciana-Ujazd - 1972 Bydgoszcz)

Widok katedry w Bydgoszczy

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward KOKOSZKO,Pejzaż nadwiślański , olej, płótno, 39 x 56 cm

Edward KOKOSZKO

(1900 Izdebno k. Grodziska Mazowieckiego - 1962 Warszawa)

Pejzaż nadwiślański

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan TALAGA,Kwietny ogród, olej, tektura, 21,5 x 17,5 cm

Jan TALAGA

(1876 Zembrzyce - 1955 Zembrzyce)

Kwietny ogród

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Witold Tadeusz MARS ,Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie od ulicy Nowomiejskiej, 1935 , olej, płótno, 28 x 45 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Helena po latach, 1909 , akwarela, papier, 31,5 x 21,5 cm

Franciszek KOSTRZEWSKI

(1826 Warszawa - 1911 Warszawa)

Helena po latach, 1909

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Błażej IWANOWSKI ,Martwa natura z różami i figurką porcelanową , olej, tektura, 50 x 34 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wanda Anna GENTIL-TIPPENHAUER ,Widok na Giewont , akwarela, papier, 32,5 x 48,5 cm

Wanda Anna GENTIL-TIPPENHAUER

(1899 Port-au Prince / Haiti/ - 1965 Zakopane)

Widok na Giewont

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław EJSMOND,Kompozycja , akwarela, gwasz, papier, 17 x 10,5 cm

Stanisław EJSMOND

(1894 Dąbrówka k/Grodziska Maz. - 1939 Lublin)

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CZAPSKI,Postać, tusz, akwarela, papier, 39,5 x 21 cm

Józef CZAPSKI

(1896 Praga - - 1993 Maisons-Laffitte)

Postać

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CZAPSKI,Postać męska, tusz, flamaster, papier, 39,5 x 21 cm

Józef CZAPSKI

Postać męska

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alicja WAHL ,Postać kobiety, około 1960, pastel, papier, 22,5 x 20 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michalina KRZYŻANOWSKA ,Widok na kościół z kwitnącym sadem, olej, tektura, 33 x 37 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz OLPIŃSKI,Widok na Giewont, 1927 , olej, deska, 22 x 30 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Kompozycja, 1970, gwasz, papier, 68 x 48,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para świeczników, początek XX wieku , metal srebrzony, wysokość 21,5 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kubek kiduszowy, Kijów, 1908 - 1917 , srebro próby 84, wysokość 4 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera platerowa secesyjna , mosiądz srebrzony, 35 x 25 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw śniadaniowy, Altwasser, około 1930, porcelana zdobiona podszkliwnie, wysokość zestawu 7,5 cm

Cena wywoławcza:

130.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Kompozycja z trupią czaszką i książką, Polska, I połowa XX wieku, akwarela, papier, 21 x 27 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

W. SEROW,Pejzaż z bocianami, olej, płótno, 47 x 68 cm

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw do kawy dla dwóch osób, 1850 - 1924 , porcelana malowana podszkliwnie, Wysokość: serwetnik 11,2 cm; filiżanki na podstawkach 8,5 cm; cukiernica 10 cm; dzbanek 17 cm

Cena wywoławcza:

650.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Broszka srebrna z rubinami i szmaragdem, Rosja, 1908 - 1917, srebro próby 84, dwa rubiny, szmaragd, długość 5 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Broszka złota z perłą i diamentami, Europa Zachodnia, początek XX wieku , złoto próby 585, perła, 4 diamenty, długość 7 cm

Cena wywoławcza:

900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pierścionek złoty z diopsydem i diamentami, Europa Zachodnia, połowa XX wieku, złoto 14 karatów, diopsyd zielony, diamenty, rozmiar jubilerski 14

Cena wywoławcza:

900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)