Pejzaż z drzewami,1939
(1865 - ) |
olej, tektura |
34,5 x 49,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: C. Wiederhold / 39 |
(1865 - ) |
olej, tektura |
34,5 x 49,5 cm |