Wiejska zagroda
(1882 Więckowice k. Poznania - 1947 Bruksela) |
olej, tektura |
41 x 59,5 cm |
obraz nie sygnowany, na odwrocie ślady nalepki z fragmentem nazwiska Mieczysław Rakowski ? |