XXXIII Aukcja Internetowa
(26.02.2017 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Wazon secesyjny,Daum, Nancy ok. 1910 | DAUM NANCY | szkło wielowarstwowe, powlekane, matowane, trawione | wysokość 15 cm, średnica stopy 5,5 cm, szerokość górnej części 9 cm | 5000.00 PLN (1234,57USD, 1190,48EUR) | 5000.00 PLN (1234,57USD, 1190,48EUR) |
2 | Cukiernica z plastycznymi kwiatami niezapominajek, Miśnia połowa XIX w. | MIŚNIA | porcelana,złocenia | wys. cukiernicy: 9 cm; średnica cukiernicy: 8 cm | 400.00 PLN (98,77USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Dwie filiżanki ze spodkiem z plastycznymi kwiatami niezapominajek, Miśnia połowa XIX w. | MIŚNIA | porcelana, złocenia | wysokość filiżanki:5,5 cm, średnica filiżanki: 8cm, średnica talerzyka: 14 cm | 1300.00 PLN (320,99USD, 309,52EUR) | 1400.00 PLN (345,68USD, 333,33EUR) |
4 | Misa i dzban fajansowy | fajans | wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm | 800.00 PLN (197,53USD, 190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
5 | Patera platerowa | WELLNER | alpaka, srebrzona | 30,5 x 20 cm | 500.00 PLN (123,46USD, 119,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Para świeczników, początek XX wieku | FRAGET, FABRYKA WYROBÓW SREBRNYCH I METALOWYCH JÓZEFA FRAGETA | metal srebrzony | wysokość 21,5 cm | 1000.00 PLN (246,91USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Kobieta w stroju ludowym | Zofia STRYJEŃSKA | akwarela, gwasz, papier | 42 x 34 cm | 4000.00 PLN (987,65USD, 952,38EUR) | 5500.00 PLN (1358,02USD, 1309,52EUR) |
8 | Wędkowanie | olej, płyta ceramiczna | 20 x 20 cm | 1600.00 PLN (395,06USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
9 | Widok na młyn | Malarz nieznany | akwarela, papier | 20,5 x 28 cm | 500.00 PLN (123,46USD, 119,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Pejzaż z wodą | Malarz monogramista | olej,płótno naklejone na sklejkę | 24 x 14,5 cm | 1200.00 PLN (296,30USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Łowienie ryb | Wiktor KORECKI | olej, płótno | 43,5 x 53,5 cm | 4000.00 PLN (987,65USD, 952,38EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Pejzaż z wodą | Malarz nieznany | olej, tektura | 20 x 25 cm | 2000.00 PLN (493,83USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Pejzaż ze sztafażem, | Malarz monogramista | olej, tektura | 15 x 18,5 cm | 800.00 PLN (197,53USD, 190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Rynek w Kazimierzu, 1999 | Stanisław Jan ŁAZOREK | rysunek, papier | 18 x 27,5 w świetle passe-partout | 400.00 PLN (98,77USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Fara w Kazimierzu, 2010 | Bartłomiej MICHAŁOWSKI | akwarela, papier | 14 x 20 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (148,15USD, 142,86EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Zaułek | Roman Gruszecki | akwarela, papier | 20 x 29 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (49,38USD, 47,62EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Kościółek | Maria NIEDZIELSKA | olej, tektura | 34,5 x 47,5 cm | 1600.00 PLN (395,06USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Widok rzymskich ruin, około 1925 | Władysław SZYNDLER | akwarela, papier | 36,5 x 26,5 cm | 1600.00 PLN (395,06USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Las brzozowy | Alojzy BALCERZAK | olej, płótno | 61 x 50 cm | 1500.00 PLN (370,37USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | W lesie | G. ŚWIERKOSZ | akwarela, papier | 60 x 26 cm | 2000.00 PLN (493,83USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Strumyk | Feliks SZEWCZYK | akwarela, papier | 16,5 x 24 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (296,30USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Ząb - wieś koło Zakopanego, 1916 | Henryk UZIEMBŁO | akwarela, papier | 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout | 2200.00 PLN (543,21USD, 523,81EUR) | 2200.00 PLN (543,21USD, 523,81EUR) |
23 | Portret młodego górala | Stanisław GÓRSKI | pastel, papier | 35,5 x 25 cm | 2500.00 PLN (617,28USD, 595,24EUR) | 2500.00 PLN (617,28USD, 595,24EUR) |
24 | Portret dziewczyny, 1882 | Karol MILLER (Müller) | fotografia podmalowana; papier | 26,5 x 21,5 cm | 400.00 PLN (98,77USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Kobieta | Joanna KOSSUTH | olej, papier | 57 x 42 cm | 1500.00 PLN (370,37USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Zima w górach | Stefan FILIPKIEWICZ | akwarela, papier | 20 x 29,5 cm | 4000.00 PLN (987,65USD, 952,38EUR) | 4000.00 PLN (987,65USD, 952,38EUR) |
27 | Pejzaż zimowy | Stefan FILIPKIEWICZ | akwarela, papier | 24 x 39 cm | 4000.00 PLN (987,65USD, 952,38EUR) | 4000.00 PLN (987,65USD, 952,38EUR) |
28 | Wyjście Procesji z Kościoła Św. Barbary w Krakowie, 1884 | Hipolit LIPIŃSKI | fotograwiura | 40 x 74 cm | 1400.00 PLN (345,68USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Scena rodzajowa | Władysław CIESIELSKI | olej, tektura | 28,5 x 19 cm | 1200.00 PLN (296,30USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Zbieranie chrustu | B. SAPIERSKI | akwarela, papier | 23 x 29 cm | 1600.00 PLN (395,06USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Kwiaty | Szczęsny RUTKOWSKI | olej, tektura | 26,5 x 22 cm | 1200.00 PLN (296,30USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Pejzaż morski | olej, tektura | 24,5 x 34 cm | 2000.00 PLN (493,83USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
33 | Przeprawa na osiołku | Konstanty SZEWCZENKO | olej, tektura | 35 x 25 cm | 2500.00 PLN (617,28USD, 595,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Zima | Stanisław SADOWSKI | olej, płótno | 47,5 x 68,5 cm | 1000.00 PLN (246,91USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Hel, 1931 | M. WYSZKOWSKI | olej, tektura | 20,5 x 34 cm | 1200.00 PLN (296,30USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Łodzie na przystani | olej, płyta | 31 x 41 cm | 1200.00 PLN (296,30USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |