XXVIII Aukcja Internetowa
(28.10.2015 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Mody Paryskie, Kobiety, Paryż 1857 | staloryt ręcznie kolorowany akwarelą | 26 x 40 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (81,08USD, 72,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
2 | Moda Paryska, Paryż XIX w. | staloryt ręcznie kolorowany akwarelą | 26 x 40 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (81,08USD, 72,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
3 | Moda Paryska, Paryż 1857 | staloryt ręcznie kolorowany akwarelą | 26 x 40 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (81,08USD, 72,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
4 | Ulica - Architektura | Antoni UNIECHOWSKI | rysunek, papier | 30 x 40 cm | 600.00 PLN (162,16USD, 144,23EUR) | 600.00 PLN (162,16USD, 144,23EUR) |
5 | Ucieczka przed bykiem | Antoni UNIECHOWSKI | tusz, papier | 40 x 30 cm | 600.00 PLN (162,16USD, 144,23EUR) | 600.00 PLN (162,16USD, 144,23EUR) |
6 | Kolumna Zygmunta | Antoni UNIECHOWSKI | rysunek, papier | 40 x 30 cm | 600.00 PLN (162,16USD, 144,23EUR) | 600.00 PLN (162,16USD, 144,23EUR) |
7 | Wrzosy, 1875 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 1000.00 PLN (270,27USD, 240,38EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji | olej, płyta | 48,5 x 31cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
9 | Pejzaż morski | olej, tektura | 24,5 x 34 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) | |
10 | Pejzaż alpejski | F. OPITZ | olej, tektura | 24 x 24,5 c,m | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Rybak | Juliusz MAKAREWICZ | olej, tektura | 30 x 33 cm | 2300.00 PLN (621,62USD, 552,88EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Pejzaż | Kazimierz ŻWAN | akwarela, papier | 8 x 11 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) |
13 | Pejzaż z wodą | Malarz nieznany | olej, tektura | 20 x 25 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Pejzaż ze sztafażem, | Malarz monogramista | olej, tektura | 15 x 18,5 cm | 1500.00 PLN (405,41USD, 360,58EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Figurka porcelanowa "Kaczka" | Willy ZÜGEL ROSENTHAL | porcelana biała, gruba, malowana ręcznie | podstawa owalna o wym. 10 x 8 cm; wys. 16 cm Numer modelu 352 | 800.00 PLN (216,22USD, 192,31EUR) | 800.00 PLN (216,22USD, 192,31EUR) |
16 | Jasna Góra, Wieża, Częstochowa, 1908 | wys. 21 cm, szer. podstawy: 8 x 8cm | 200.00 PLN (54,05USD, 48,08EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
17 | Figurka porcelanowa, Kobieta z książką, Ludwigsburg | LUDWIGSBURG | porcelana | wys. 19 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 384,62EUR) | 1600.00 PLN (432,43USD, 384,62EUR) |
18 | Figurka porcelanowa, Miśnia XIX w. | MIŚNIA | porcelana | wys. 11 cm; dł.podstawy:15 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 384,62EUR) | 1600.00 PLN (432,43USD, 384,62EUR) |
19 | Dzbanek szklany, Francja pocz. XX w. | szkło kryształowe białe, srebro | wys. 26 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 384,62EUR) | 1600.00 PLN (432,43USD, 384,62EUR) | |
20 | Pojemnik szklany, przełom XIX-XX w. | szkło białe, szlifowane | wys. 31 cm, średnica podstawy:16 cm | 600.00 PLN (162,16USD, 144,23EUR) | 700.00 PLN (189,19USD, 168,27EUR) | |
21 | Talerz porcelanowy, Pokłon Trzech Króli | porcelana | śr. talerza: 13,5 cm | 100.00 PLN (27,03USD, 24,04EUR) | 100.00 PLN (27,03USD, 24,04EUR) | |
22 | Akt kobiecy | Stanisław ŻURAWSKI | olej, płótno | 55,5 x 38 cm | 2200.00 PLN (594,59USD, 528,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Akt kobiecy, 1935 | Edward MATUSZCZAK | olej, tektura | 60 x 49 cm | 2200.00 PLN (594,59USD, 528,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Pejzaż | Zofia STANKIEWICZ | olej, tektura | 20 x 27 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 288,46EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Kwiaty | Szczęsny RUTKOWSKI | olej, tektura | 26,5 x 22 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 288,46EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Drzewa | Romana LIPEŻ | olej, płótno | 46,5 x 31 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 288,46EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Kopiec Kościuszki | Henryk DIETRICH | olej, tektura | 24 x 31,5 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 288,46EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Twarze | Zdzisław LACHUR | akwarela, gwasz, papier | 25 x 33 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (405,41USD, 360,58EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Rusini | Andrzej OLEŚ | olej, tektura | 14,5 x 23 cm | 1800.00 PLN (486,49USD, 432,69EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Zator, 1930 | Zbigniew PRONASZKO | akwarela, papier | 43 x 61,5 cm | 3500.00 PLN (945,95USD, 841,35EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Widok na zamek | Stanisław KLIMOWSKI | olej, tektura | 31 x 42,5 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) | 2000.00 PLN (540,54USD, 480,77EUR) |
32 | Cisza na morzu | Włodzimierz NAŁĘCZ | olej, płótno naklejone na tekturę | 39 x 60 cm | 3000.00 PLN (810,81USD, 721,15EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Widok na plażę z latarnią morską | Henryk BARANOWSKI | olej, płyta | 50 x 25 cm | 3000.00 PLN (810,81USD, 721,15EUR) | 3000.00 PLN (810,81USD, 721,15EUR) |
34 | Studium pejzażowe - przedwiośnie, 1901 | Gustaw PILATTI | akwarela, gwasz, papier | 24 x 16,4 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (675,68USD, 600,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Studium pejzażowe - w zakolach rzeki, 1901 | Gustaw PILATTI | akwarela, papier | 16,3 x 23,5 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (675,68USD, 600,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Pejzaż z wodą | Malarz monogramista | olej,płótno naklejone na sklejkę | 24 x 14,5 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 288,46EUR) | 1200.00 PLN (324,32USD, 288,46EUR) |