Malarz monogramista ,Pejzaż z wodą, olej,płótno naklejone na sklejkę, 24 x 14,5 cm

Pejzaż z wodą

olej,płótno naklejone na sklejkę
24 x 14,5 cm
sygnowany monogramem po lewej stronie u dołu: ST ?