MIŚNIA

Kraj pochodzenia: Niemcy

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 25 prace z tej wytwórni

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
72Figurka starca – alegoria zimy z cyklu Czterech Pór Roku, około 1750 porcelana malowana naszkliwniewys. 11,5 cm, szer. 3 x 3,5 cm
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
81Rondelek, z rączką drewnianą, 1774-1814 (okres Marcoliniego) porcelana, malowana naszkliwnie, złoconawys. 7,5 cm, średn. 18 cm, dł. 35 cm
4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
80Filiżanka, około 1715-1719* porcelana, malowana złotem i czerwoną farbą, dekoracja reliefowawysokość 8 cm, średnica 6,2 cm;
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
75Para pojemników z dekoracją w barwne bukiety kwiatów 1774-1814 (okres Marcoliniego) porcelana, malowana naszkliwnie, złoconawysokosć 11 cm, średnica 14 cm
9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
74Talerz z żółtym lwem, około 1738 porcelana malowana naszkliwnieśrednica 30,2 cm, wys. 5,3 cm
15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
20Pojemnik w formie leżącej owieczki, około 1750 porcelana malowana naszkliwniewysokość 12,5 cm
18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
73Naczynie na szparagi, ukształtowane à trompe l`oeil, około 1763-1774 (Punktzeit) porcelana malowana naszkliwniewys. 14,5 cm, dł. 24 cm, szer. 12 cm
22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
90Talerze z dekoracją Zwiebelmuster, około 1740-1770 porcelana, malowana podszkliwnie kobaltem,naszkliwnie czerwienią, zielenią, fioletem, złoconaśredn. 22,5 cm ÷ 22,2cm; wys. 2, 4cm;
7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
49Para pojemników z dekoracją w barwne bukiety kwiatów, 1774-1814 (okres Marcoliniego) porcelana, malowana naszkliwnie, złoconawys. 11 cm, średn. 14 cm
4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
129Dzbanek porcelanowy z przykrywką, Miśnia, około 1763 porcelana malowana naszkliwnie, złoconaśrednica 8,5 cm, podstawy 5,3 cm, wysokość 14,5 cm
5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
23Zestaw do kawy dla dwóch osób, 1850 - 1924 porcelana malowana podszkliwnieWysokość: serwetnik 11,2 cm; filiżanki na podstawkach 8,5 cm; cukiernica 10 cm; dzbanek 17 cm
700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
18Talerz porcelanowy "Miśnia" zdobiony kobaltem i złoceniami porcelana malowana naszkliwnie kobaltem, złoceniaśrednica kołnierza: 21,5 cm
500.00 PLN
(161,29USD, 121,95EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
110Wazon kobaltowy, Miśnia porcelana, kobalt, złoceniawysokość 19,5 cm; średnica kołnierza 16,5 cm; średnica podstawy 11 cm
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
18Figurka porcelanowa, Miśnia XIX w. porcelanawys. 11 cm; dł.podstawy:15 cm
1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)
1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)
60Fragment wazonu znakowanego "AR", Miśnia 1725-1730 wys. 23,3 cm
20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
59Figurka siedzącego chłopca, Miśnia porcelana, malowana naszkliwnie; wys. 12,5 cm
1600.00 PLN
(421,05USD, 380,95EUR)
1800.00 PLN
(473,68USD, 428,57EUR)
60Para figurek dziewczynka i chłopiec, Miśnia porcelana malowana naszkliwniewys. 13 cm
3200.00 PLN
(842,11USD, 761,90EUR)
4000.00 PLN
(1052,63USD, 952,38EUR)
61Teryna z pokrywą z dziewczynką, Miśnia, Marcolini porcelana, malowana naszkliwnie; wys. 30 cm, dług. 38 cm; oznakowana na spodzie kobaltem: skrzyżowane miecze z gwiazdką;wys. 30 cm, dług. 38 cm;
3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)
5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)
62Teryna z pokrywą zwieńczoną figurką chłopca rozsypującego kwiaty porcelana, malowana naszkliwnie;wys, 30 cm, dług. 38 cm,
3000.00 PLN
(789,47USD, 714,29EUR)
5000.00 PLN
(1315,79USD, 1190,48EUR)
26Figurka Amora z rozdartym sercem porcelana, malowana naszkliwniewys. 20 cm, średnica podstawy 9,7 cm
3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
27Czarki porcelanowe z podstawkami dekorowane motywem kwiatowym, Miśnia, lata 1745 – 1750, 4 sztuki średnica czarki 8 cm; wysokość czarki 4,5 cm; średnica stopy czarki 3,5 cm; średnica spodka 13 cm; wysokość 2,8 cm; średnica stopy 7,0 cm; wyciski: 63; 66(99)?; 64;
4500.00 PLN
(1084,34USD, 1125,00EUR)
5500.00 PLN
(1325,30USD, 1375,00EUR)
2Cukiernica z plastycznymi kwiatami niezapominajek, Miśnia połowa XIX w. porcelana,złoceniawys. cukiernicy: 9 cm; średnica cukiernicy: 8 cm
400.00 PLN
(98,77USD, 95,24EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3Dwie filiżanki ze spodkiem z plastycznymi kwiatami niezapominajek, Miśnia połowa XIX w. porcelana, złoceniawysokość filiżanki:5,5 cm, średnica filiżanki: 8cm, średnica talerzyka: 14 cm
1300.00 PLN
(320,99USD, 309,52EUR)
1400.00 PLN
(345,68USD, 333,33EUR)
40Wazon porcelanowy, Miśnia porcelana malowana naszkliwnie, złoceniawys. 24,5 cm
250.00 PLN
(66,67USD, 58,41EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
41Szkatułka porcelanowa, Miśnia porcelana malowana naszkliwnieśrednica: 12 cm; wys. 8 cm
250.00 PLN
(66,67USD, 58,41EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)