XVI Aukcja internetowa
(19.01.2014 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Tulipany, 1999 | Olga GADOMSKA | lino-druk wklęsły | 29 x 19,5 cm | 200.00 PLN (64,52USD, 47,62EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Czartak, 1928 | Ludwik MISKY | litografia, papier | 20,7 x 27 cm | 400.00 PLN (129,03USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Pejzaż z Dusznik | Otto MÜLLER-HARTAU | olej, płótno naklejone na tekturę | 39,5 x 50 cm | 1600.00 PLN (516,13USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Pejzaż karkonoski | K. PODLIPNY | olej, tektura | 41 x 52 cm | 1600.00 PLN (516,13USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Pejzaż | Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) | olej, tektura | 28,5 x 33 cm | 1200.00 PLN (387,10USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Widok na Kościelec | Jan WRONIEWSKI | olej/ tektura | 49,5 x 34,5 cm | 1600.00 PLN (516,13USD, 380,95EUR) | 1700.00 PLN (548,39USD, 404,76EUR) |
7 | W parku, 1898 | Antoni GAWIŃSKI | olej, płótno | 36 x 25 cm (owal w świetle oprawy); | 1500.00 PLN (483,87USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Łazienki, Pałac na Wodzie | Adam MIĘDZYBŁOCKI | olej, tektura | 27,5 x 34 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) |
9 | Widok na bramę floriańską w Krakowie | Irena HASSENBERG (RENO) | olej, płyta | 41 x 33 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Róża w wazonie | Edward MATUSZCZAK | olej, tektura | 40 x 14,5 cm; | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Popiersie Napoleona Bonaparte | brąz, czarny kamień | wys. 25,5 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
12 | Dzban szklany oprawny w metal | Wytwórnia nieznana | szkło, matowione i barwione, okucia metalowe | wysokość 27 cm, podstawa kwadratowa 10,5 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Zestaw do kawy dla dwóch osób, 1850 - 1924 | MIŚNIA | porcelana malowana podszkliwnie | Wysokość: serwetnik 11,2 cm; filiżanki na podstawkach 8,5 cm; cukiernica 10 cm; dzbanek 17 cm | 1200.00 PLN (387,10USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Don Kichotte, 1959 | Wincenty ŚLIWIŃSKI | litografia, papier | 22 x 15 cm | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Łazienki Królewskie | Antoni UNIECHOWSKI | rotograwiura | 30 x 21 cm | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Kolejka wilanowska | Antoni UNIECHOWSKI | rotograwiura, papier | 30 x 21 cm | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Ikona, Św. Mikołaj | tempera, deska | 22 x 18 cm | 650.00 PLN (209,68USD, 154,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Ikona, tryptyk | metal, składana | 550.00 PLN (177,42USD, 130,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
19 | Ikona, Matka Boska Włodzimierska | tempera, deska, złocenia | 20 x 17,5 cm | 450.00 PLN (145,16USD, 107,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
20 | Chata | Tymon NIESIOŁOWSKI | akwarela, papier | 23 x 33,5 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (483,87USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Róże | Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH) | olej, tektura | 30,5 x 36 cm | 1600.00 PLN (516,13USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Kościół Mariacki w Krakowie, 1934 | Henryk DIETRICH | olej, tektura | 39,5 x 29 cm | 2000.00 PLN (645,16USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Akt | Joanna SARAPATA | akwarela, tusz, papier | 28,5 x 20 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Człowiek z drzewem | Janusz KAPUSTA | rysunek, papier | 24 x 19,5 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Innsbruck | K. TUREK | litografia kolorowana na jedwabiu | 23 x 8,5 cm w świetle passe-partout | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Kompozycja z trupią czaszką i książką, Polska, I połowa XX wieku | Malarz nieznany | akwarela, papier | 21 x 27 cm | 300.00 PLN (96,77USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Psy | Malarz nieznany | olej, płótno | 30 x 40,5 cm | 1000.00 PLN (322,58USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Pejzaż | Max BAUER | olej, tektura | 27,5 x 34,5 cm | 1200.00 PLN (387,10USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Kościół z dwiema wieżami | NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) | ołówek, papier | 17,5 x 25 cm | 600.00 PLN (193,55USD, 142,86EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Kościół z czteroma wieżami | NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) | ołówek, papier | 17,5 x 25 cm | 600.00 PLN (193,55USD, 142,86EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |