Malarz nieznany ,Kompozycja z trupią czaszką i książką, Polska, I połowa XX wieku, akwarela, papier, 21 x 27 cm

Kompozycja z trupią czaszką i książką, Polska, I połowa XX wieku

akwarela, papier
21 x 27 cm

niesygnowany
na odwrocie stempel: SPECJALNA PRACOWNIA RAM i Oprawy Obrazów R. STAFIŃSKIEGO ulica Krucza N° 22 w Warszawie