Dariusz MLĄCKI
(1965 Mińsk Mazowiecki)
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 6 prac tego autora
56 | Koperta | olej, płótno | 100 x 140 cm | 12000.00 PLN (2891,57USD, 3000,00EUR) | 12500.00 PLN (3012,05USD, 3125,00EUR) | |
45 | Koperta z nieba | olej, płótno | 90 x 120 cm | 12000.00 PLN (3157,89USD, 2857,14EUR) | 12500.00 PLN (3289,47USD, 2976,19EUR) | |
62 | Miska, 2009 | olej na korku | 60 x 90 cm | 12000.00 PLN (3116,88USD, 2790,70EUR) | 13000.00 PLN (3376,62USD, 3023,26EUR) | |
61 | Koperta, 2008 | olej, płótno, akryl | 40 x 80 cm; | 5000.00 PLN (1298,70USD, 1162,79EUR) | 6500.00 PLN (1688,31USD, 1511,63EUR) | |
60 | Koperty Tybetańskie, 2010 | olej, płótno | 43 x 75,5 cm | 5000.00 PLN (1298,70USD, 1162,79EUR) | 6000.00 PLN (1558,44USD, 1395,35EUR) | |
14 | Świeca, 2003 | olej, technika własna na korku | 40 x 30 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |