Koperta
(1965 Mińsk Mazowiecki) |
olej, płótno |
100 x 140 cm |
na odwrocie na płótnie napis: mlącki | 2013 | koperta |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 56 | 12000.00 PLN (2891,57USD, 3000,00EUR) | 12500.00 PLN (3012,05USD, 3125,00EUR) |