XXX Aukcja Internetowa
(28.04.2016 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Pejzaż z górami | Erich FUCHS | pastel, kredka | 31 x 38,5 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (155,84USD, 139,53EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Pałac w Wilanowie | Antoni UNIECHOWSKI | akwarela, tusz, papier | 24 x 36 cm | 800.00 PLN (207,79USD, 186,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | W karczmie | Antoni UNIECHOWSKI | akwarela, papier | 23 x 17 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (311,69USD, 279,07EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Góra Bony | Aniela CUKIERÓWNA | grafika | 28 x 32,5 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (155,84USD, 139,53EUR) | 600.00 PLN (155,84USD, 139,53EUR) |
5 | Portret mężczyzny z fajką | węgiel, papier | 31 x 47 cm | 1500.00 PLN (389,61USD, 348,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
6 | Chata | Jan PŁASKOCIŃSKI | olej, tektura | 28 x 35,5 cm | 2000.00 PLN (519,48USD, 465,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Rynek Nowego Miasta | Jan PŁASKOCIŃSKI | olej, tektura | 36 x 51,5 cm | 2000.00 PLN (519,48USD, 465,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Ulica z palmami | Jan PŁASKOCIŃSKI | olej, tektura | 29 x 39,5 cm | 2500.00 PLN (649,35USD, 581,40EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Pejzaż z bocianami | W. SEROW | olej, płótno | 47 x 68 cm | 700.00 PLN (181,82USD, 162,79EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Pejzaż | Zofia STANKIEWICZ | olej, tektura | 20 x 27 cm | 1200.00 PLN (311,69USD, 279,07EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Pejzaż | olej, tektura | 47 x 62 cm | 1500.00 PLN (389,61USD, 348,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
12 | Wylew Dunajca, 1934 | SZEWCZYK | olej, płótno | 32 x 40 cm | 3000.00 PLN (779,22USD, 697,67EUR) | 3000.00 PLN (779,22USD, 697,67EUR) |
13 | Kruszwica nad Gopłem | Józef GRACZYŃSKI | olej, deska | 15 x 25 cm | 2200.00 PLN (571,43USD, 511,63EUR) | 2200.00 PLN (571,43USD, 511,63EUR) |
14 | Pejzaż podhalański | Mieczysław FILIPKIEWICZ | akwarela, papier | 16,5 x 30 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (649,35USD, 581,40EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Pejzaż, 1947 | Eustachy WASILKOWSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 46 x 58 cm | 2700.00 PLN (701,30USD, 627,91EUR) | 2800.00 PLN (727,27USD, 651,16EUR) |
16 | Plac Zamkowy w Warszawie | Tadeusz ROMAN | olej ,tektura | 40 x 51 cm w świetle passe-partout | 2600.00 PLN (675,32USD, 604,65EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Martwa natura z jabłkami | Walerian KRYCIŃSKI | olej, tektura | 44 x 68 cm | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) |
18 | Martwa natura z jabłkami | Karol Antoni "Zyndram" MASZKOWSKI | olej, tektura | 42,5 x 31,5 cm | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) |
19 | Kwiaty w wazonie | Teodor GROTT | olej, płótno | 50 x 40 cm | 3200.00 PLN (831,17USD, 744,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji | olej, płyta | 48,5 x 31cm | 2000.00 PLN (519,48USD, 465,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
21 | Łodzie rybackie na brzegu morza | Soter JAXA MAŁACHOWSKI | akwarela, papier | 23 x 32,5 cm | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) |
22 | Łodzie rybackie z widokiem na skalisty brzeg morza | Soter JAXA MAŁACHOWSKI | akwarela, papier | 23 x 32,5 cm | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) |
23 | Miniatura, Młody mężczyzna, 1820 | gwasz, kość | 20,5 x 15,5 cm | 2000.00 PLN (519,48USD, 465,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
24 | Miniatura, Broszka, Dziewczynka, 1860 | gwasz, kość | 6 x 5 cm | 2000.00 PLN (519,48USD, 465,12EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
25 | Solniczki srebrne | Austro-Węgry | srebro | wys. 19 cm, szer. 15 cm | 1500.00 PLN (389,61USD, 348,84EUR) | 1700.00 PLN (441,56USD, 395,35EUR) |
26 | Cukiernica srebrna, Francja, XIX w. | Francuska Wytwórnia srebra. Znak Minerwy | srebro | wys. 15 cm | 2200.00 PLN (571,43USD, 511,63EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Żardiniera, Francja, 1900 | Francuska Wytwórnia srebra. Znak Minerwy | srebro, wkład metalowy | wys. 7 cm; szer. 20 cm, dł. 29,5 cm | 3000.00 PLN (779,22USD, 697,67EUR) | 3000.00 PLN (779,22USD, 697,67EUR) |
28 | Kandelabry, Francja, ok. 1930 | Francuska Wytwórnia srebra. Znak Minerwy | srebro próby 950 | wys. 26 cm | 4000.00 PLN (1038,96USD, 930,23EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Wazon porcelanowy zdobiony widokami ptaków brodzących | porcelana, kobalt, złocenia | wys. 43 cm | 2800.00 PLN (727,27USD, 651,16EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
30 | Widok na zamek | Stanisław KLIMOWSKI | olej, tektura | 31 x 42,5 cm | 1800.00 PLN (467,53USD, 418,60EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Pałac na Wodzie w Łazienkach, 1924 | Henryk Konstanty SOKOŁOWSKI | olej, tektura | 35 x 52 cm | 2500.00 PLN (649,35USD, 581,40EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Dziewczyna w czerwonej chuście, 1917 | Stanisław ZAWADZKI | akwarela, karton | 45,5 x 43 cm | 2600.00 PLN (675,32USD, 604,65EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |