Jonasz STERN
(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 4 prace tego autora
20 | Pejzaż górski | olej, płótno | 45 x 53 cm | 9000.00 PLN (2168,67USD, 2250,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
30 | Pejzaż górski z cerkwią | olej, papier | 26 x 40 cm w świetle passe-partout | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Martwa natura | olej, płótno | 40 x 60,5 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
33 | Pejzaż z chatami | olej, tektura | 42 x 54 cm | 8000.00 PLN (2077,92USD, 1860,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |