Pejzaż górski
(1904 Kałusz - 1988 Zakopane) |
olej, płótno |
45 x 53 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Stern |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 20 | 9000.00 PLN (2168,67USD, 2250,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 58 | 9000.00 PLN (2812,50USD, 2117,65EUR) | 14000.00 PLN (4375,00USD, 3294,12EUR) |