Martwa natura
(1904 Kałusz - 1988 Zakopane) |
olej, płótno |
40 x 60,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Stern |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki | 2013-10-24 19:00:00 | 29 | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |