Wilhelmine MELZER
(1868 Wrocław - po 1930)
Wilhelmine Melzer studiowała malarstwo w akdemii wiedeńskiej i w Antwerpii. Najchętniej malowała kwiaty i wnętrza oraz martwe natury. Mieszkała w miejscowości Dłużyna Górna pod Zgorzelcem ( Ober Langenau).
53 | Martwa natura z chryzantemami i suchymi liśćmi w wazonie | olej, płótno | 74,5 x 54 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |