Martwa natura z chryzantemami i suchymi liśćmi w wazonie
(1868 Wrocław - po 1930) |
olej, płótno |
74,5 x 54 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: W. Melzer |
Wilhelmine Melzer studiowała malarstwo w akdemii wiedeńskiej i w Antwerpii. Najchętniej malowała kwiaty i wnętrza oraz martwe natury. Mieszkała w miejscowości Dłużyna Górna pod Zgorzelcem ( Ober Langenau).
Cena uzyskana Hammer price |
XIV Aukcja | 2000-03-18 00:00:00 | 53 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |