Jan LEWICKI
(Narol - (?))
Jan Lewicki studiował malarstwo u J. Cynka i J. Mehoffera w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w latach 1903-1909. Nieznane są dalsze losy artysty.
17 | Pejzaż jesienny | olej, płótno naklejone na tekturę | 41 x 52 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |