Pejzaż jesienny
(Narol - (?)) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
41 x 52 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: J.Lewicki |
Jan Lewicki studiował malarstwo u J. Cynka i J. Mehoffera w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w latach 1903-1909. Nieznane są dalsze losy artysty.
Cena uzyskana Hammer price |
XV Aukcja | 2000-09-19 00:00:00 | 17 | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |