logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXXVIII Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(15.05.2018 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Zawarcie Przymierza na Synaju , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(143,68USD, 118,20EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Herod , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(143,68USD, 118,20EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Piąta Plaga Egipska - Pomór bydła , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(143,68USD, 118,20EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Horace Jean Emile VERNET ,Bitwa pod Samosierrą , akwatinta kolorowana, 45 x 55 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(114,94USD, 94,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Ulica - Architektura , rysunek, papier, 30 x 40 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Ulica - Architektura

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(172,41USD, 141,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni KIERPAL,Las , akwarela, papier, 20 x 27,5 cm w świetle passe-partout

Antoni KIERPAL

(1898 Łódź - 1960 Łódź)

Las

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(229,89USD, 189,13EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

DUKACZEWICZ ,Spichlerz w Kazimierzu , olej, płótno, 55 x 65 cm

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(114,94USD, 94,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt LANDAU ,Pejzaż górski 2 , akwarela, papier, 20 x 30 cm w świetle passe-partout

Zygmunt LANDAU

(1898 Łódź - 1962 Izrael)

Pejzaż górski 2

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(344,83USD, 283,69EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1200.00 PLN 
(344,83USD, 283,69EUR)

W. SEROW,Pejzaż z bocianami, olej, płótno, 47 x 68 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(201,15USD, 165,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto AXER ,Rozmowa kobiet , akwarela, papier, 14,5 x 20,5 cm, w świetle passe-partout

Otto AXER

(1906 Przemyśl - 1983 Warszawa)

Rozmowa kobiet

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(172,41USD, 141,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Joan MIRO ,Man and Woman , druk artystyczny, papier, 70 x 117 cm

Joan MIRO

(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca)

Man and Woman

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(114,94USD, 94,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kostiumy paryskie,kapelusz i jedwabny spencer, 1811 , akwaforta/papier czerpany, ręcznie kolorowana akwarelą, 18 x 11 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
150.00 PLN 
(43,10USD, 35,46EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław TRAUTMAN ,Zagroda z drzewem , akwarela, papier, 32,5 x 28

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(287,36USD, 236,41EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Eustachy WASILKOWSKI ,Przed chatą , olej, płótno, płyta, 45 x 51 cm

Eustachy WASILKOWSKI

(1904 Rohatyn - 1977 Poznań)

Przed chatą

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(431,03USD, 354,61EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(431,03USD, 354,61EUR)

Komplet sztućców do ryb na 6 osób ,

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(344,83USD, 283,69EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1400.00 PLN 
(402,30USD, 330,97EUR)

Patera platerowa , alpaka, srebrzona , 30,5 x 20 cm

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(143,68USD, 118,20EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Misa i dzban fajansowy , fajans, wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(229,89USD, 189,13EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tabakierka kościana , kość, wys. 7 cm

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(114,94USD, 94,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tabakierka kościana , kość, wys. 7 cm

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(114,94USD, 94,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antonii WILIŃSKI ,Gdańsk, 1917 , akwarela, papier, 18 x 24 cm

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(402,30USD, 330,97EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1400.00 PLN 
(402,30USD, 330,97EUR)

E. ZEDKWIST ,Wieczór, Międzyzdroje, 1950 , olej, sklejka, 22 x 28,5 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(431,03USD, 354,61EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Giovanni VOLPATO ,Adoracja Najświętszego Sakramentu w Monstrancji według Rafaela Santi ze zbiorów watykańskich , miedzioryt kolorowany akwarelą, karton, 53 x 75 cm

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1149,43USD, 945,63EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Matka Boska z dzieciątkiem , deska, złocenia, 44 x 37 cm

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
7500.00 PLN 
(2155,17USD, 1773,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
7500.00 PLN 
(2155,17USD, 1773,05EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Sad , olej, tektura, 42 x 68,5 cm

Hanna RUDZKA-CYBISOWA

(1897 Mława - 1988 Kraków)

Sad

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1436,78USD, 1182,03EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Kwiaty w wazonie, 1959 , olej, płótno, 55 x 46,5 cm

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
4500.00 PLN 
(1293,10USD, 1063,83EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Abraham WENBAUM ,Piwonie , olej, płótno, 38 x 46 cm

Abraham WENBAUM

(1890 Kamieniec Podolski - 1943 Sobibór)

Piwonie

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1149,43USD, 945,63EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pejzaż morski , olej, tektura, 24,5 x 34 cm

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(574,71USD, 472,81EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(574,71USD, 472,81EUR)

Józef GRACZYŃSKI ,Kruszwica nad Gopłem , olej, deska, 15 x 25 cm

Józef GRACZYŃSKI

(1866 Czempin - 1939 Poznań)

Kruszwica nad Gopłem

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(718,39USD, 591,02EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2500.00 PLN 
(718,39USD, 591,02EUR)

Christian Gotthard Hirsch ,Pejzaż alpejski, 1925 , tempera, tektura, 25 x 34 cm

Christian Gotthard Hirsch

(1889 Wrocław - 1977 Höchenschwand )

Pejzaż alpejski, 1925

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(574,71USD, 472,81EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(574,71USD, 472,81EUR)

Żaglowiec na pełnym morzu, 1913 , olej, płótno, 40 x 60 cm

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1149,43USD, 945,63EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KMITA ,Stara Löca, 1981 , olej, płótno, 27 x 35 cm

Franciszek KMITA

(1926 - 2013 Kazimierz Dolny)

Stara Löca, 1981

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(431,03USD, 354,61EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz ZAKRZEWSKI ,Paryski Bulwar , olej, płótno, 52 x 62 cm

Włodzimierz ZAKRZEWSKI

(1916 Petersburg - 1992 Warszawa)

Paryski Bulwar

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
6000.00 PLN 
(1724,14USD, 1418,44EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej OLEŚ ,Rusini , olej, tektura, 14,5 x 23 cm

Andrzej OLEŚ

(1886 Iwonicz - 1952 Kielce)

Rusini

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(517,24USD, 425,53EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Portret mężczyzny z miską owoców , olej, płótno, 80 x 55 cm

Numer katalogowy:34

Cena wywoławcza:

Starting bid
8000.00 PLN 
(2298,85USD, 1891,25EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DYBOWSKI ,Akt, 1950 , olej, płyta, 39,5 x 30 cm

Stanisław DYBOWSKI

(1895 Warszawa - 1956 Warszawa)

Akt, 1950

Numer katalogowy:35

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(431,03USD, 354,61EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl