Spichlerz w Kazimierzu
olej, płótno |
55 x 65 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: E. Dukaczewicz / VII. 76 na odwrocie na płotnie napis: Spichrze w Kazimierzu n/ Wisłą / ? VII 1976 |