XXX Aukcja Internetowa

(28.04.2016 godz. 22:00)

Erich FUCHS,Pejzaż z górami, pastel, kredka, 31 x 38,5 cm w świetle passe-partout

Erich FUCHS

(1890 Magdeburg - 1983 Marburg)

Pejzaż z górami

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Pałac w Wilanowie , akwarela, tusz, papier, 24 x 36 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Pałac w Wilanowie

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(207,79USD, 186,05EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,W karczmie , akwarela, papier, 23 x 17 cm w świetle passe-partout

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

W karczmie

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aniela CUKIERÓWNA ,Góra Bony , grafika, 28 x 32,5 cm w świetle passe-partout

Aniela CUKIERÓWNA

(1900 Warszawa - 1944 Warszawa)

Góra Bony

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Portret mężczyzny z fajką , węgiel, papier, 31 x 47 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PŁASKOCIŃSKI,Chata , olej, tektura, 28 x 35,5 cm

Jan PŁASKOCIŃSKI

(1919 Puławy - 1993 Warszawa)

Chata

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PŁASKOCIŃSKI,Rynek Nowego Miasta , olej, tektura, 36 x 51,5 cm

Jan PŁASKOCIŃSKI

(1919 Puławy - 1993 Warszawa)

Rynek Nowego Miasta

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PŁASKOCIŃSKI,Ulica z palmami , olej, tektura, 29 x 39,5 cm

Jan PŁASKOCIŃSKI

(1919 Puławy - 1993 Warszawa)

Ulica z palmami

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(649,35USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

W. SEROW,Pejzaż z bocianami, olej, płótno, 47 x 68 cm

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(181,82USD, 162,79EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia STANKIEWICZ ,Pejzaż , olej, tektura, 20 x 27 cm

Zofia STANKIEWICZ

(1862 Ryżów - 1955 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pejzaż , olej, tektura, 47 x 62 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

SZEWCZYK ,Wylew Dunajca, 1934 , olej, płótno, 32 x 40 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Józef GRACZYŃSKI

(1866 Czempin - 1939 Poznań)

Kruszwica nad Gopłem

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(571,43USD, 511,63EUR)

Cena uzyskana:

2200.00 PLN
(571,43USD, 511,63EUR)

Mieczysław FILIPKIEWICZ ,Pejzaż podhalański , akwarela, papier, 16,5 x 30 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(649,35USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eustachy WASILKOWSKI ,Pejzaż, 1947 , olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 58 cm

Eustachy WASILKOWSKI

(1904 Rohatyn - 1977 Poznań)

Pejzaż, 1947

Cena wywoławcza:

2700.00 PLN
(701,30USD, 627,91EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(727,27USD, 651,16EUR)

Tadeusz ROMAN ,Plac Zamkowy w Warszawie , olej ,tektura, 40 x 51 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(675,32USD, 604,65EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walerian KRYCIŃSKI ,Martwa natura z jabłkami , olej, tektura, 44 x 68 cm

Walerian KRYCIŃSKI

(1852 Karolinów k. Jaworowa - 1929 Kraków)

Martwa natura z jabłkami

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Karol Antoni "Zyndram" MASZKOWSKI ,Martwa natura z jabłkami , olej, tektura, 42,5 x 31,5 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Teodor GROTT ,Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 50 x 40 cm

Teodor GROTT

(1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(831,17USD, 744,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji , olej, płyta, 48,5 x 31cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Soter JAXA MAŁACHOWSKI ,Łodzie rybackie na brzegu morza , akwarela, papier, 23 x 32,5 cm

Soter JAXA MAŁACHOWSKI

(1867 Wolanów pod Odessą - 1952 Kraków)

Łodzie rybackie na brzegu morza

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Soter JAXA MAŁACHOWSKI ,Łodzie rybackie z widokiem na skalisty brzeg morza , akwarela, papier, 23 x 32,5 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Miniatura, Młody mężczyzna, 1820 , gwasz, kość, 20,5 x 15,5 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniatura, Broszka, Dziewczynka, 1860 , gwasz, kość, 6 x 5 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Solniczki srebrne , srebro, wys. 19 cm, szer. 15 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(441,56USD, 395,35EUR)

Cukiernica srebrna, Francja, XIX w. , srebro, wys. 15 cm

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(571,43USD, 511,63EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Żardiniera, Francja, 1900 , srebro, wkład metalowy, wys. 7 cm; szer. 20 cm, dł. 29,5 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Kandelabry, Francja, ok. 1930 , srebro próby 950, wys. 26 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1038,96USD, 930,23EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(727,27USD, 651,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KLIMOWSKI

(1891 Kraków - 1982 Katowice)

Widok na zamek

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(467,53USD, 418,60EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk Konstanty SOKOŁOWSKI ,Pałac na Wodzie w Łazienkach, 1924 , olej, tektura, 35 x 52 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(649,35USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ZAWADZKI,Dziewczyna w czerwonej chuście, 1917 , akwarela, karton, 45,5 x 43 cm

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(675,32USD, 604,65EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)