logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXII Aukcja internetowa

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(01.09.2014 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Tadeusz KULISIEWICZ ,Głowa kobiety z profilu , patyk, tusz, papier, 26 x 18 cm w świetle passe-partout

Tadeusz KULISIEWICZ

(1899 Warszawa - 1988 Warszawa)

Głowa kobiety z profilu

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(253,97USD, 190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef Tadeusz POLKOWSKI ,Śmierć Czarnieckiego , rysunek, 23,5 x 27 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(380,95USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PŁASKOCIŃSKI,Uliczka, 1962 , olej, tektura, 23,5 x 32,5 cm

Jan PŁASKOCIŃSKI

(1919 Puławy - 1993 Warszawa)

Uliczka, 1962

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(380,95USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam GERŻABEK ,Pejzaż , olej, tektura, 27 x 26 cm

Adam GERŻABEK

(1898 Jasło - 1965 Warszawa)

Pejzaż

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
1300.00 PLN 
(412,70USD, 309,52EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia STANKIEWICZ ,Pejzaż , olej, tektura, 20 x 27 cm

Zofia STANKIEWICZ

(1862 Ryżów - 1955 Warszawa)

Pejzaż

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
1300.00 PLN 
(412,70USD, 309,52EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Paul MÜLLER-KAEMPFF ,Pejzaż z brzozami , olej, tektura, 21 x 26 cm

Paul MÜLLER-KAEMPFF

(1861 Oldenburg - 1941 Berlin)

Pejzaż z brzozami

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(444,44USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Paul MÜLLER-KAEMPFF ,Pejzaż z chatą , olej tektura, 21 x 26 cm

Paul MÜLLER-KAEMPFF

(1861 Oldenburg - 1941 Berlin)

Pejzaż z chatą

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(444,44USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Adalbert MECHEL ,Pies , rysunek, papier, średnica obrazu: 36 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(476,19USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(476,19USD, 357,14EUR)

Puderniczka srebrna , srebro, średnica puderniczki: 7 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
250.00 PLN 
(79,37USD, 59,52EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona metalowa, Matka Boska z Dzieciątkiem , metal, emalia, 5,5 x 5 cm

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
600.00 PLN 
(190,48USD, 142,86EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Willy ZÜGEL ,Figurka porcelanowa "Kaczka" , porcelana biała, gruba, malowana ręcznie, podstawa owalna o wym. 10 x 8 cm; wys. 16 cm Numer modelu 352

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(253,97USD, 190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta ,Miniaturka elipsa, Portret mężczyzny , gwasz, kość słoniowa, 11 x 9 cm

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
2100.00 PLN 
(666,67USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2100.00 PLN 
(666,67USD, 500,00EUR)

Miniaturzysta ,Miniaturka, Portret mężczyzny, 1839 , gwasz, kość słoniowa, 13 x 11,5 cm

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2100.00 PLN 
(666,67USD, 500,00EUR)

Miniaturzysta ,Miniatura elipsa, Portret oficera , gwasz, kość słoniowa, wym. ramki:16 x 13 cm

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Miniaturzysta ,Miniatura, Portret kobiety , gwasz, kość słoniowa, 15,5 x 14,5 cm

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(793,65USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2600.00 PLN 
(825,40USD, 619,05EUR)

Bruno ZACH ,Rzeźba, Popielniczka z mosiądzu , mosiądz, wys.: 12 cm; szer.: 12,5 cm

Bruno ZACH

(1891 Żytomierz na Ukrainie - 1945 Wiedeń)

Rzeźba, Popielniczka z mosiądzu

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(158,73USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
500.00 PLN 
(158,73USD, 119,05EUR)

Rzeźba, Człowiek na skale , brąz patynowany, wys.: 23 cm; szer. podstawy: 16 cm

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(158,73USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk WINOGRAD ,Ikona, Chrystus , srebro próby 999, 22 x 18 cm

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI ,Turysta , brąz patynowany, kamień, wys.: 29 cm

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI

(1865 Mielżyn - 1910 Berlin)

Turysta

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(793,65USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Juan CLARA AYATS ,Dziewczynka , brąz patynowany, wys.: 30 cm

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Adolf (Abraham) BEHRMANN,Pejzaż z Kazimierza , olej, płótno naklejone na tekturę, 10 x 20 cm

Adolf (Abraham) BEHRMANN

(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku)

Pejzaż z Kazimierza

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
4500.00 PLN 
(1428,57USD, 1071,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Pejzaż , olej, tektura, 22 x 35 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

(1876 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Pejzaż

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(952,38USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks BRZOZOWSKI ,Krajobraz z sarną , olej, płótno, 17 x 25 cm

Feliks BRZOZOWSKI

(1836 Warszawa - 1892 Warszawa)

Krajobraz z sarną

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(952,38USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław SZYGELL ,Zagroda, 1912 , olej, płótno, 40,5 x 50,5 cm

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(952,38USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
3000.00 PLN 
(952,38USD, 714,29EUR)

Jan Erazm KOTOWSKI ,Podwoda , olej, tektura, 23,5 x 40 cm

Jan Erazm KOTOWSKI

(1885 Opatkowiczki koło Pińczowa - 1960 Milanówek)

Podwoda

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie/Kętrzyn 2009 , sucha pastel, 70 x 100 cm

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(476,19USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław CHODKOWSKI,Róże w wazonie , olej, płótno, 48 x 35 cm

Wacław CHODKOWSKI

(1878 Kozienice - 1953 Warszawa)

Róże w wazonie

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(952,38USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Łodzie na brzegu , olej, tektura, brystol, 34 x 44,5 cm

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Łodzie na brzegu

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1587,30USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Martwa natura z instrumentami i krzesłem , olej, sklejka, 66 x 93 cm

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1269,84USD, 952,38EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
4000.00 PLN 
(1269,84USD, 952,38EUR)

Maria WOLLENBERG-KLUZA ,Sad wiosną , olej, płótno, 33 x 41 cm

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1587,30USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria WOLLENBERG-KLUZA ,Port rybacki w Tolkmicku , olej, płótno, 29,5 x 40 cm

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1587,30USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef NOWORYTA ,Pejzaż górski , akwarela, papier, 38 x 53 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(380,95USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej KOŁODZIEJEK ,Rynek w Kazimierzu , olej, płótno, 24 x 40 cm

Andrzej KOŁODZIEJEK

(1935 Włodawa - 2001 Puławy)

Rynek w Kazimierzu

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
3500.00 PLN 
(1111,11USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Kościół Św. Anny , akwarela, papier, 44 x 33 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Kościół Św. Anny

Numer katalogowy:34

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Ignacy PIEŃKOWSKI ,Ule w sadzie , olej, tektura, 28,5 x 40 cm

Ignacy PIEŃKOWSKI

(1877 Dołubniów k. Białegostoku - 1948 Kraków)

Ule w sadzie

Numer katalogowy:35

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz POCHWALSKI ,Martwa natura z połową gruszki , olej, tektura, 20 x 39 cm

Numer katalogowy:36

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(634,92USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław SERAFIN ,Zamek w Zamościu, 1938 , olej, tektura, 79 x 72 cm

Numer katalogowy:37

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1269,84USD, 952,38EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan WRONIEWSKI ,Widok na Kościelec , olej/ tektura, 49,5 x 34,5 cm

Numer katalogowy:38

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(507,94USD, 380,95EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl