Domy w plenerze we wsi Dłużewo
(1979 Warszawa) |
olej, sklejka |
57,5 x 37,5 cm |
sygnowany i datowany wzdłóż prawej krawędz: A. CZYŻKOWSKA 2002 |
Anna Czyżkowska w latach 1999-2004 studiowała na ASP w Warszawie na Wydziale Grafiki. Dyplom uzyskała w pracowni projektowej książki Macieja Buszewicza. Uczęszczała do pracowni technik ściennych na Wydziale Malarstwa. W 2002 roku miała międzynarodową wystawę w Japonii.