40-sta Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki
(16.10.2018 godz. 22:02)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Krakowskie Przedmieście od strony pomnika Kopernika | kwasoryt | 11 x 15 cm | 200.00 PLN (53,33USD, 46,51EUR) | 250.00 PLN (66,67USD, 58,14EUR) | |
2 | Cerkiew Grecko-Rosyjska | kwasoryt | 11 x 15 cm | 200.00 PLN (53,33USD, 46,51EUR) | 350.00 PLN (93,33USD, 81,40EUR) | |
3 | Kościół św. Aleksandra | kwasoryt | 11 x 15 cm | 200.00 PLN (53,33USD, 46,51EUR) | 250.00 PLN (66,67USD, 58,14EUR) | |
4 | Plac Bankowy w Warszawie | kwasoryt | 11 x 15 cm | 200.00 PLN (53,33USD, 46,51EUR) | 250.00 PLN (66,67USD, 58,14EUR) | |
5 | Łazienki Królewskie | kwasoryt | 11 x 15 cm | 200.00 PLN (53,33USD, 46,51EUR) | 350.00 PLN (93,33USD, 81,40EUR) | |
6 | Plac Saski z widokiem na kolumnę | kwasoryt | 11 x 15 cm | 200.00 PLN (53,33USD, 46,51EUR) | 300.00 PLN (80,00USD, 69,77EUR) | |
7 | Bitwa pod Samosierrą | Horace Jean Emile VERNET | akwatinta kolorowana | 45 x 55 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (106,67USD, 93,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Urbs Warsovia sedes Ordinaria Regnum | Jonson Eryk DAHLBERG | miedzioryt | 23 x 58 cm w świetle passe-partout | 4000.00 PLN (1066,67USD, 930,23EUR) | 4500.00 PLN (1200,00USD, 1046,51EUR) |
9 | Koncert na flecie wg Menzela | fotografia | 50 x 59 cm | 250.00 PLN (66,67USD, 58,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
10 | Krupada w lewo wg Ridingera | Johan Elias RIDINGER | miedzioryt ręcznie kolorowany | 34 x 24,5 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (160,00USD, 139,53EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Brygadyer Józef Piłsudski | Leonard STROYNOWSKI | rysunek, ołówek, papier | 34 x 24,5 cm | 1000.00 PLN (266,67USD, 232,56EUR) | 1000.00 PLN (266,67USD, 232,56EUR) |
12 | W kawiarni | Zbigniew KUPCZYŃSKI | olej, płyta | 27 x 36 cm | 700.00 PLN (186,67USD, 162,79EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Man and Woman | Joan MIRO | druk artystyczny, papier | 70 x 117 cm | 400.00 PLN (106,67USD, 93,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Kokietka, 1957 | Maja BEREZOWSKA | akwarela, papier | 37,5 x 27,5 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (266,67USD, 232,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Widok na targ na Mariensztacie | olej, sklejka | 39 x 25,5 cm | 600.00 PLN (160,00USD, 139,53EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
16 | Plac Trzech Krzyży w Warszawie | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, papier | 21 x 33 cm w świetle passe-partout | 700.00 PLN (186,67USD, 162,79EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Pałac na wodzie w Łazienkach | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, papier | 20 x 27 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 348,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Pejzaż górski | Alfred SWIEYKOWSKI | olej, tektura | 21,5 x 29,5 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 348,84EUR) | 1800.00 PLN (480,00USD, 418,60EUR) |
19 | Pejzaż z wodą | Malarz monogramista | olej,płótno naklejone na sklejkę | 24 x 14,5 cm | 1200.00 PLN (320,00USD, 279,07EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Las brzozowy | Alojzy BALCERZAK | olej, płótno | 61 x 50 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 348,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Domy w plenerze we wsi Dłużewo | Anna CZYŻKOWSKA | olej, sklejka | 57,5 x 37,5 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 348,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Huculi przy stogu | Karol KOSSAK | akwarela, papier | 30 x 40 cm | 2000.00 PLN (533,33USD, 465,12EUR) | 2000.00 PLN (533,33USD, 465,12EUR) |
23 | Rusini | Andrzej OLEŚ | olej, tektura | 14,5 x 23 cm | 1800.00 PLN (480,00USD, 418,60EUR) | 1800.00 PLN (480,00USD, 418,60EUR) |
24 | Jesienny pejzaż | Karol KLOPFER | olej, tektura | 34 x 47 cm | 1500.00 PLN (400,00USD, 348,84EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Pejzaż wiosenny | Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI | olej, płyta | 50 x 69 cm | 3000.00 PLN (800,00USD, 697,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Scena rodzajowa | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, papier | 28 x 34 cm | 2000.00 PLN (533,33USD, 465,12EUR) | 2000.00 PLN (533,33USD, 465,12EUR) |
27 | Hel, 1931 | M. WYSZKOWSKI | olej, tektura | 20,5 x 34 cm | 1200.00 PLN (320,00USD, 279,07EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Łodzie na przystani | olej, płyta | 31 x 41 cm | 1000.00 PLN (266,67USD, 232,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Portret kobiety | Michał ICHNOWSKI | olej, tektura | 50 x 38 cm | 2500.00 PLN (666,67USD, 581,40EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Patera platerowa | WELLNER | alpaka, srebrzona | 30,5 x 20 cm | 500.00 PLN (133,33USD, 116,28EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Plakietka mosiężna z wizerunkiem Henryka Sienkiewicza,1904 | Aleksander Sergiusz BORAWSKI | mosiądz | średnica: 25 cm | 900.00 PLN (240,00USD, 209,30EUR) | 900.00 PLN (240,00USD, 209,30EUR) |
32 | Wachlarz kościany | kość | 700.00 PLN (186,67USD, 162,79EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
33 | Misa i dzban fajansowy | fajans | wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm | 800.00 PLN (213,33USD, 186,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |