Studium portretowe mężczyzny z brodą, 1904
(1854 Radom - 1929 Kraków) |
olej, deska |
45 x 54,5 cm |
sygnowany wzdłuż boku po prawej stronie: J. Malczewski 1904 |
Obraz stanowi studium przygotowawcze do wizerunku starszego mężczyzny. Jest szkicem malarskim do jednego z portretów, jakich malarz stworzył wiele i to w różnych konwencjach
Cena uzyskana Hammer price |
XIV Aukcja | 2000-03-18 00:00:00 | 70 | 34000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |