Boccadase* o zmroku, 1920
(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure) |
olej, tektura |
27 x 32 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Bohuszewicz na odwrocie nalepka papierowa z odręcznym napisem: 203 Jan Bohuszewicz / "Boccadase o zmroku" / (Boccadase al Crepuscollo / (Boccadase au Crepucule) Genua 1920 oraz ołówkiem na tekturze: Boccadase / o zmroku |
* Boccadase - położona przy wybrzeżu morskim dzielnica Genui |
Cena uzyskana Hammer price |
XXI Aukcja | 2004-11-16 00:00:00 | 52 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |